Nejčastější krytiny a ceník služeb

Ceny jsou individuální a mohou se lišit podle přání zákazníka, velikosti a náročnosti zakázky. Zaměření a cenovou kalkulaci provádíme zdarma.

Dřevěné podlahy

Dřevo je přírodní a velice příjemné. Opravdovost materiálu při pohledu i doteku, příjemná vůně dřeva a užitné vlastnosti přesvědčí při výběru podlahy jistě mnoho zákazníků, kteří navíc ocení jednoduchou údržbu.

Laminátové plovoucí podlahy

Laminátové podlahy jsou levnější než podlahy dřevěné. Ze široké nabídky si vybere skutečně každý, dodává se v různých odstínech a vzorech, které se navíc dají i velmi dobře kombinovat.

PVC podlahy

PVC to už není jen šedivé lino v paneláku (svařené zelenou šňůrou). Výrobci dnes nabízí nejrůznější vzory dřeva, parket, mozaiky, dlažby apod. Hodí se pro všechny objekty, od domácností po výrobní prostory. PVC podlahy je možné snadno a rychle udržovat pouhým mytím s použitím saponátu. Pokud jsou PVC podlahy udržované, vydrží jejich vzhled velice dlouho.

Koberce

Nezastupitelné místo pro koberce už nejsou jen byty a domácnosti, ale staly se nepostradatelné pro kanceláře, hotely a společenské místnosti. Vysoká výdrž nových materiálů Vám poskytne kvalitní krytinu, která vydrží silné zatížení.

Linoleum

Často je zaměňováno s PVC, což je 100% umělá hmota, zatímco linoleum je 100% přírodní produkt složený z korku, lněného oleje, pryskyřice a jutové tkaniny. Největší výhodou je velmi dlouhá životnost a antialergické vlastnosti.

Vinyl

Vinyl je moderní podlahová krytina, vybrat si můžete z mnoha barevných odstínů, nejčastěji jako imitace dřeva. Výhodou je vysoká odolnost proti oděru.